• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 8

home

Witam serdecznie na mojej stronie. Dj na wesele Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Zgorzelec, Wałbrzych

Oferuję Państwu oprawę muzyczną imprez przy muzyce mechanicznej, jako Dj - Wodzirej - Prezenter.

DJ na impreze to znakomita forma oprawy muzycznej, łącząca w sobie profesjonalizm i korzystne warunki cenowe.

Moją specjalnością jest oprawa muzyczna wesel, poprawin i eventów oraz imprez zorganizowanych również z obsługą konferansjerską i całym prowadzeniem imprezy. Konferansjerka przychodzi mi z niezwykłą lekkością.

Dj na studniówkę Dj na wesele Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Zgorzelec, Wałbrzych

więcej

Dj na wesele Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Zgorzelec, Świdnica, Wałbrzych Dj na studniowkę Dj na imprezy okolicznościowe Dj na wesele Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Zgorzelec, Świdnica, Wałbrzych

Dj na imprezę firmową, eventy - Dj Pieszczoch

Imprezy firmowe są coraz bardziej popularne, z tego powodu wiele osób poszukuje DJ na imprezę firmową. Tego typu eventy wymagają profesjonalnej obsługi. Jestem DJ z wieloletnim doświadczeniem. Poza samą oprawą muzyczną oferuję również obsługę konferansjerską, która będzie świetnym dodatkiem do oprawy muzycznej. Na życzenie organizatorów proponuję wiele ciekawych zabaw i konkursów, które naładują każdego uczestnika pozytywną energią i pomogą całej grupie w pełni się zintegrować. Modnym pomysłem jest również organizacja imprez w konkretnym stylu np. z muzyką z lat 70-tych, czy 80-tych, bale maskowe, czy inne bale tematyczne.
Świadczę również usługi w zakresie DJ na eventy. Jestem profesjonalistą i pomogę w zorganizowaniu praktycznie każdego eventu. Oprawa dla imprez sportowych, festynów, zabaw, majówek i wielu innych imprez wykonana przeze mnie z pewnością przypadnie wszystkim do gustu.
Jeśli poszukujesz DJ na eventy lub imprezę firmową to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Gwarantuję profesjonalne nagłośnienie, odpowiedni repertuar nagrań dla każdej imprezy, nowoczesne naświetlenie i żywiołowy sposób prowadzenia całej uroczystości. Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie starając się sprostać życzeniom moich klientów. Imprezę prowadzę według wcześniej ustalonego scenariusza, ale też potrafię wczuć się w klimat panujący na parkiecie i prowadzę imprezę dostosowując się do sytuacji.

stat4u