• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 8

home

Witam serdecznie na mojej stronie. Dj na wesele Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Zgorzelec, Wałbrzych

Oferuję Państwu oprawę muzyczną imprez przy muzyce mechanicznej, jako Dj - Wodzirej - Prezenter.

DJ na impreze to znakomita forma oprawy muzycznej, łącząca w sobie profesjonalizm i korzystne warunki cenowe.

Moją specjalnością jest oprawa muzyczna wesel, poprawin i eventów oraz imprez zorganizowanych również z obsługą konferansjerską i całym prowadzeniem imprezy. Konferansjerka przychodzi mi z niezwykłą lekkością.

Dj na studniówkę Dj na wesele Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Zgorzelec, Wałbrzych

więcej

Dj na wesele Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Zgorzelec, Świdnica, Wałbrzych Dj na studniowkę Dj na imprezy okolicznościowe Dj na wesele Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Zgorzelec, Świdnica, Wałbrzych

Dj wodzirej na wesele - Dj Pieszczoch

Profesjonalny DJ na wesele to gwarancja udanej zabawy. Jestem DJ z wieloletnim doświadczeniem i prowadziłem już dziesiątki udanych wesel. Dla Młodej Pary wybór odpowiedniej osoby jest odpowiedzialnej za oprawę muzyczną jest bardzo trudny. Jest to jedyna taka impreza w ich życiu i każdy szczegół będzie długo wspominany, nie tylko przez samych Młodych, ale również ich rodziny i przyjaciół. Z tego powodu jeżeli poszukujecie DJ na wesele, który spełni Wasze oczekiwanie zapraszam na spotkanie. Będziemy mogli wspólnie usiąść i poznać się lepiej. Najważniejsze, aby Młoda Para, czuła się swobodnie i miała przekonanie, że wszystkie życzenia, co do sposobu przeprowadzania wesela zostaną zrealizowane zgodnie z planem.
Prowadzę również usługi w zakresie wodzirej na wesele . Profesjonalna obsługa konferencyjna na weselach jest bez wątpienia niezbędnym elementem udanej uroczystości. Razem ustalimy listę zabaw, sposób prowadzenia i wszystkie niezbędne elementy. Prowadzę wesele zgodnie z wcześniej przygotowanym planem, ale jednocześnie obserwuję parkiet i potrafię dostosować się do aktualnej sytuacji.
Oferuję bogatą listę sprawdzonych utworów, zabawne konkursy, oraz swoje zaplecze sprzętowe, do którego należy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, sztuczny dym i lasery. Zapraszam na swoją stronę internetową, na której znajdują się wycięte fragmenty z prowadzonych przeze mnie imprez.

stat4u