• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 8

dla dzieci

dj na imprezy dziecięce

Z myślą o najmłodszych.

W mojej ofercie imprez dla dzieci oferuję:
- prowadzenie urodzin / imienin dziecka,
-gry i zabawy zręcznościowe,
-konkursy muzyczne i karaoke dla dzieci,
-bale, zabawy karnawałowe, andrzejkowe, mikołajkowe,
-zabawy dla dzieci prowadzone na świeżym powietrzu,
-imprezy organizowane w przedszkolach, szkołach, na festynach itp.
-bogaty repertuar dla dzieci,
-współpraca z animatorem i dekoratorem wnętrz, który nada piękny wystrój sali,
-duże i nowoczesne nagłośnienie, dymy, światła i efekty,
-catering.

Istnieje możliwość zorganizowania imprez w Państwa domach oraz w restauracjach i w lokalach, a także w plenerze. Działamy również podczas festynów miejskich, pikników, imprez integracyjnych m. in. " Dzień Dziecka" organizowanych przez instytucje.

dj na imprezy dziecięce

Przy dobrej muzyce, w sympatycznej atmosferze, wspaniale bawią się dzieci i dorośli. Konkursy, animacje, zabawy, wspólne tańce sprawiają wiele radości uczestnikom naszych programów.

Dysponujemy szerokim asortymentem muzyki dla dzieci. Największe dziecięce hity z pewnością porwą ich do wesołej zabawy! Mamy głowy pełne pomysłów, wymyślamy konkurencje i różnego rodzaju gry. Chętnie zajmiemy dzieci wspólnym śpiewaniem oraz sami porwiemy się w wir dziecięcych zabaw.

Oferta kierowana jest również do przedszkoli i szkół.

Zamawiając naszą firmę do swojej szkoły w ciągu dnia wybawimy wszystkich: od najmłodszych po młodzież i kadrę nauczycielską.

Dla szkół średnich organizujemy również studniówki.

Z NAMI PODARUJESZ DZIECKU NAJPIĘKNIEJSZE PRZYJĘCIE


Dj, prezenter muzyczny, wodzirej, Dj na wesele, Jelenia Góra, Wałbrzych, Wrocław, Kłodzko, Legnica, Lubań, Bolesławiec, Lubin, Złotoryja, Zgorzelec, Strzegom, Świdnica, Kowary, Karpacz, Szklarska Poręba, Gryfów Śląski, Dj Dolny Śląsk, karaoke, poprawiny, poprawiny Jelenia Góra, dj na studniówkę, dj na studniówkę Jelenia Góra, dj na studniówkę Legnica, dj na studniówkę Wrocław, oferta studniówkowa Jelenia Góra, studniówka, wesela, eventy, dj na event, dj na imprezę firmową, dj na imprezę firmową Jelenia Góra, dj na imprezę firmową Wrocław, dj na bal, bankiety, dj wodzirej Jelenia Góra, dj wodzirej Wrocław, ślub Jelenia Góra, zabawy weselne Jelenia Góra,dj z Jeleniej Góry, dj na wesele dolnośląskie, wesele w Karkonoszach.

stat4u