• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 8

o mnie

Witam serdecznie na mojej stronie.

Oferuję Państwu oprawę muzyczną imprez przy muzyce mechanicznej, jako Dj - Wodzirej - Prezenter.

DJ na imprezę to znakomita forma oprawy muzycznej, łącząca w sobie profesjonalizm i korzystne warunki cenowe.

Moją specjalnością jest oprawa muzyczna wesel, poprawin i eventów oraz imprez zorganizowanych również z obsługą konferansjerską i całym prowadzeniem imprezy. Konferansjerka przychodzi mi z niezwykłą lekkością.

Zawsze mam coś do powiedzenia - nakręcę, rozkręcę i poprowadzę każdą imprezę.

Każda zabawa jest jak podróż po epokach muzycznych - magia klimatów, muzyka dla każdego pokolenia, na życzenie granie "non stop", kolorowa gra świateł, zabawy, karaoke i fantastyczny program muzyczny z wieloma niespodziankami dla gości.

Dj Dariusz Dachowski to człowiek o niespożytej energii, sympatyczny, pozytywnie zwariowany i rewelacyjnie odnajdujący się na scenie zarówno w postaci dj-a jak i wodzireja prowadzącego zorbę, kankana i różnego rodzaju zabawy integracyjne.

Muzyka na imprezach – to tylko sprawdzone utwory, bogata fonetyka muzyczna.
Prowadzenie i konferansjerka – konkursy i zabawy – sympatycznie i z humorem.
Oprawa wizualna – na każdym evencie wykorzystuję całe swoje zaplecze sprzętowe – nagłośnienie, światła, lasery i dymy.

Zaproś mnie na swoją imprezę,
a ja zadbam by ten wieczór stał dla Ciebie niezapomniany.


O mnie - Dj Pieszczoch | Dj na wesele, studniówkę Lubin, Poznań, Wałbrzych

Dobry DJ potrafi znakomicie rozkręcić zabawę, wczuć się w atmosferę i dobrać repertuar odpowiednio do tempa imprezy. Z tego powodu jeżeli poszukujesz DJ na studniówkę Lubin, Poznań Wałbrzych zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Gwarantuję świetną podróż po utworach z różnych epok muzycznych, przy których doskonale bawić będzie się każdy bez względu na wiek. Posiadam swoje własne zaplecze sprzętowe takie, jak światła, lasery, sztuczny dym i profesjonalne nagłośnieni. Zajmuję się również konferansjerką i obsługą całej imprezy. W czasie imprezy zabawiam gości także konkursami i zabawami integracyjnymi. Ciekawe i humorystyczne konkursy rozluźnią atmosferę i wywołają mnóstwo uśmiechów na twarzach uczestników imprezy.
Studniówki prowadzone przeze mnie to gwarancja doskonałej zabawy.
Zapraszam również do skorzystania z mojej oferty DJ na wesele Lubin, Poznań, Wałbrzych. Ostatnio upodobania w zakresie oprawy muzycznej wesel się zmieniają i tak popularne niegdyś zespoły są zastępowane przez profesjonalnych DJ-ów. DJ na wesele jest pod wieloma względami opcją znacznie lepszą niż zespół. DJ może zagrać wszystkie utwory, bez względu na gatunek, usłyszymy oryginalne wykonania wszystkich utworów, w czasie przerw puszczany jest cichy podkład budujący doskonałą atmosferę. Poza tym DJ jest opcją o wiele tańszą niż zespół muzyczny.
Zapraszam do zapoznania się z moją usługą DJ na wesele Wałbrzych, Poznań Lubin.

stat4u